Перейти до основного вмісту

Відбулася прес-конференція до початку соціального проекту «Пам’ятаючи про небезпеку, зберігаємо надію»



7 лютого 2012 року в приміщенні Лубенської міської ради відбулася прес-конференція «Майбутнє під загрозою: учнівська молодь Лубен стурбована темпами поширення ВІЛ – інфекції». Зустріч з представниками засобів масової інформації була присвячена початку соціального проекту «Пам’ятаючи про небезпеку, зберігаємо надію», спрямованого на привернення уваги громадськості до проблеми ВІЛ/СНІД в місті Лубни. Організаторами проекту виступила Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» за підтримки Корпусу Мира США в Україні.
Питаннями про подолання стереотипів щодо того, як передається ВІЛ, яким чином можна заразитися і про розвиток толерантного ставлення до людей з позитивним ВІЛ-статусом задаються вже не в перший раз як громадські активісти, міська влада, так і шкільна молодь міста.
Олександр Чепур, керівник проекту: «Учасники проекту «Пам’ятаючи про небезпеку, зберігаємо надію» завдяки тренінгам, акціям, та іншим заходам зможуть дізнатися не тільки реалії ВІЛ/СНІД в Україні, а безпосередньо взяти участь у їх реалізації».
Представники міської влади неменше стурбовані проблемою поширення ВІЛ/СНІД в Лубнах та питаннями профілактики, оскільки хочуть бачити майбутнє міста зі здоровими та успішними жителями.
«На жаль, ВІЛ – інфекція продовжує поширюватись в молодіжному середовищі. Тому ми з радістю підтримуємо проекти з профілактики ВІЛ / СНІД. Дуже хотілося, щоб цей проект проводився в Лубнах щорічно»- заявила начальник відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради Скиба Світлана Олексіївна.
В ході прес – конференції Олександр Чепур також зазначив: «Найефективніша робота для молоді - та, яку проводить сама молодь. На етапі створення цього проекту молодь була активним учасником, якщо ми побачимо, що молоді люди продовжують брати участь у вирішенні проблеми ВІЛ/СНІДу - це буде результатом проекту».
Дотримується погляду про те, що молодь не повинна залишатися осторонь і прагнути вирішувати проблему ВІЛ /СНІДу, і Матушко Марина,учениця Лубенської спеціалізованої школи № 6: «Кожна молода людина повинна розуміти, як можна захистити себе і своїх близьких . І я вважаю, що саме обмін знаннями, обмін інформацією допоможе нам подолати цю проблему. Саме завдяки участі багатьох моїх ровесників, творчим, креативним методам, які притаманні молоді , а також інтернету, інтернет-ресурсам, людина може дізнатися дуже багато про проблему СНІДу».
Проект «Пам’ятаючи про небезпеку, зберігаємо надію» - масштабний соціальний проект локального характеру Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» за підтримки Корпусу Мира США в Україні. Партнерами проекту виступають Лубенська спеціалізована школа № 6, відділ в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради.
В ході прес – конференції також відбулась презентація проекту «Пам’ятаючи про небезпеку зберігаємо надію» та демонструвались інформаційні матеріали, випущені в його рамках.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кляксотерапія в Новооріхівській школі

Нещодавно в Новооріхівській загальноосвітній школі відбувся творчий захід в якому взяли участь представники двох поколінь: молодь і особи похилого віку. Захід провела провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Лубенською центральною районною бібліотекою їм. В. Малика. Учасникам запропонували опанувати цікаву арт – терапевтичну  техніку – кляксотерапію. Провела заняття психолог проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», що підтримується Німецьким федеральним фондом «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє»  Юлія Пода. Той, хто ходив у школу давно, пам’ятає, який душевний біль і страждання приносила бодай малюсінька клякса на зошитовій сторінці... Скільки сліз пролито через ці малі (а інколи й великі) плями. Скільки страху було через них. Але, на щастя, все це у минулому, і сьогодні  діти і дорослі не хвилюються через такі питання

У Лубнах презентували мультимедійний посібник зі сталого способу життя

04 січня 2018 року в приміщенні ресурсного інформаційно - методичного центру Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 відбувся ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника "Крок за кроком". Представили матеріал учасникам тренінгу експерти Міжнародної благодійної організації  Інформаційний центр „Зелене досьє”. В цілому у заході взяли участь понад 30 викладачів навчальних закладів Лубен, представники громадських організацій міста та місцевих засобів масової інформації. Представили матеріали посібника експертки  ІЦ «Зелене досьє» Тамара Малькова, Надія Шевченко та Ольга Ігнатенко.  Вони розповіли учасникам, що мультимедійний посібник "Крок за кроком" для України розроблений задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства. Протягом навчання учасни

Тренінг "Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів" в Києві.

18-20 грудня у Києві відбувся тренінг  "Активні громадяни: м едіа для молодіжних центрів" від Британської Ради в Україні. У 2012 році Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» створила разом з Лубенською центральною районною біблотекою ім. В.Малика молодіжний центр. Вже п’ять він успішно працює.   Учні нашої школи часто беруть участь у різноманітних заходах і проектах молодіжного центру. Тож, на правах партнера наша школа  в особі викладача Лазарєва Сергія Івановича також мала змогу долучитися до тренінгу. Новий проект Британської Ради об’єднав понад 80 представників молодіжних центрів,  громадських організацій , представників навчальних закладів  з усієї України. Протягом трьох днів учасники заходу здобували нові знання та вдосконалювали навички у сфері медіа-комунікацій. Тренери поділилися з учасниками досвідом журналістської роботи, корисними порадами щодо написання новин та проведення інтерв'ю. Також учасники напрацьовували ідеї для сталого ро