Перейти до основного вмісту

В Лубнах почали готувати учнів до демократії


                   

Про те, чому треба готувати учнів до демократії та про проект «Учень – громадянин», 17 квітня  2013 року, в приміщенні Лубенської міської ради розповіли його організатори під час зустрічі з представниками засобів масової інформації.
Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» реалізує проект «Молодіжний дебатний центр «Дитяча рада прав людини» за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва, в рамках якого впроваджено даний курс для активної молоді.
Керівник проекту Олександр Чепур говорить про мету ініціативи: «Найголовніше, щоб виріс із кожного учня – громадянин, чесний, відповідальний та активний…Зрозуміло, що не гроші, офіс, не зовнішня підтримка не є основною умовою розвитку та існування проекту. Головна умова успіху – однодумці, яких ми шукаємо і об’єднуємо разом».
Подібні проекти є своєрідним полігоном, на якому проводять навчання майбутні парламентарії, прем'єр міністри, президенти, управлінці, є місцем, де створюється громадянське суспільство. Все це відбувається для того, щоб молода людина вчилася демократичних процедур, зрозуміла, чим є свобода, брала на себе відповідальність за свій вибір, працювала для спільного блага, будувала громадянське суспільство.

Волонтер Анастасія Дорофій переконана у перевагах участі для підлітків у подібних заходах: «Бути корисним суспільству, мати нове коло спілкування, реалізовувати  свої ідеї і плани – ось невеликий перелік чисельних переваг для підростаючого покоління».  
Спеціаліст відділу в справах сім᾽ї та молоді Світлана Іванченко проінформувала присутніх про  участь держави вихованні  компетентних та відповідальних громадян  та залучення  молоді  до розв’язання  проблем, які стоять перед суспільством.  
Також у програмі заходу відбулась  презентація результатів конкурсу шкільних газет «Всі ми різні, але всі ми рівні» та нагородження учасників та нагородження учасників. На завершення організатори анонсували чергові заходи – «Фестиваль толерантності» та інформаційну кампанію «Толерантність зробить нас кращими», які відбудуться найближчим часом.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кляксотерапія в Новооріхівській школі

Нещодавно в Новооріхівській загальноосвітній школі відбувся творчий захід в якому взяли участь представники двох поколінь: молодь і особи похилого віку. Захід провела провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Лубенською центральною районною бібліотекою їм. В. Малика. Учасникам запропонували опанувати цікаву арт – терапевтичну  техніку – кляксотерапію. Провела заняття психолог проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», що підтримується Німецьким федеральним фондом «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє»  Юлія Пода. Той, хто ходив у школу давно, пам’ятає, який душевний біль і страждання приносила бодай малюсінька клякса на зошитовій сторінці... Скільки сліз пролито через ці малі (а інколи й великі) плями. Скільки страху було через них. Але, на щастя, все це у минулому, і сьогодні  діти і дорослі не хвилюються через такі питання

У Лубнах презентували мультимедійний посібник зі сталого способу життя

04 січня 2018 року в приміщенні ресурсного інформаційно - методичного центру Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 відбувся ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника "Крок за кроком". Представили матеріал учасникам тренінгу експерти Міжнародної благодійної організації  Інформаційний центр „Зелене досьє”. В цілому у заході взяли участь понад 30 викладачів навчальних закладів Лубен, представники громадських організацій міста та місцевих засобів масової інформації. Представили матеріали посібника експертки  ІЦ «Зелене досьє» Тамара Малькова, Надія Шевченко та Ольга Ігнатенко.  Вони розповіли учасникам, що мультимедійний посібник "Крок за кроком" для України розроблений задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства. Протягом навчання учасни