Перейти до основного вмісту

Громадські активісти на Полтавщині закликають створити покоління вільне від СНІДу


23 травня 2013 року у Лубнах пройшла презентація проекту, що має на меті  зменшення темпів поширення ВІЛ – інфекції шляхом залучення молоді шкільного віку до занять з футболу та інших просвітницьких заходів. Під час презентації представники засобів масової інформації познайомилися із можливостями сучасних форм попередження ВІЛ – інфікування серед молоді, які допомагають краще усвідомити небезпеку зараження на ВІЛ.  «Залиш СНІД поза грою» - проект Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», що здійснюється в рамках програми «Вільний удар» за підтримки Корпусу миру США в Україні та благодійної організації «Грассрут Соккер».
Керівник проекту, Олександр Чепур повідомив, що під час проходження тренінгів молодь віком 12-18 років матиме змогу вивчати інформацію про ВІЛ/СНІД та здоровий спосіб життя завдяки різноманітним іграм та інтерактивним заняттям. Учасники  вивчатимуть основні прийоми футболу та братимуть участь у футбольних матчах.
За задумом організаторів проекту, за допомогою поєднання тренінгів, футбольних змагань, добровільного експрес – тестування на ВІЛ та масових заходів вдасться досягнути гарних результатів, адже ефективність використання профілактики доведена загальносвітовою практикою.
Головний лікар – нарколог Лубенського обласного наркологічного диспансеру, Антон Смагін зазначив, що організатори передбачили заходи, присвячені добровільному тестуванню на ВІЛ.
Тест – системи надали в якості благодійної допомоги Міжнародний благодійний фонд «Фонд Вільяма Дж. Клінтона» за сприяння Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».
Світлана Скиба, начальник відділу в справах сім᾽ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради підкреслила, що органи місцевого самоврядування   надаватимуть допомогу в проведенні футбольних матчів та розважальних заходів.
 В презентації проекту одночасно взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста Лубни, волонтери та активна молодь. Інформаційну підтримку проекту  надає «Молоде радіо».
Що важливо, заходи проекту пройдуть протягом літа в трьох містах: Лубни, Пирятин та Гребінка. Офіційне відкриття навчального табору призначене вже на 28 травня. 
На завершення, організатори закликали створити покоління вільне від СНІДу, адже життя доводить, що ця проблема стосується кожного.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кляксотерапія в Новооріхівській школі

Нещодавно в Новооріхівській загальноосвітній школі відбувся творчий захід в якому взяли участь представники двох поколінь: молодь і особи похилого віку. Захід провела провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Лубенською центральною районною бібліотекою їм. В. Малика. Учасникам запропонували опанувати цікаву арт – терапевтичну  техніку – кляксотерапію. Провела заняття психолог проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», що підтримується Німецьким федеральним фондом «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє»  Юлія Пода. Той, хто ходив у школу давно, пам’ятає, який душевний біль і страждання приносила бодай малюсінька клякса на зошитовій сторінці... Скільки сліз пролито через ці малі (а інколи й великі) плями. Скільки страху було через них. Але, на щастя, все це у минулому, і сьогодні  діти і дорослі не хвилюються через такі питання

У Лубнах презентували мультимедійний посібник зі сталого способу життя

04 січня 2018 року в приміщенні ресурсного інформаційно - методичного центру Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 відбувся ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника "Крок за кроком". Представили матеріал учасникам тренінгу експерти Міжнародної благодійної організації  Інформаційний центр „Зелене досьє”. В цілому у заході взяли участь понад 30 викладачів навчальних закладів Лубен, представники громадських організацій міста та місцевих засобів масової інформації. Представили матеріали посібника експертки  ІЦ «Зелене досьє» Тамара Малькова, Надія Шевченко та Ольга Ігнатенко.  Вони розповіли учасникам, що мультимедійний посібник "Крок за кроком" для України розроблений задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства. Протягом навчання учасни